Már lehet jelentkezni a 2020-as képzésekre

Elindult a 2020-as tavaszi felsőoktatási felvételi eljárás.

Az Egyetemünk által meghirdetett képzésekről az alábbi elérhetőségen  https://www.felvi.hu/felveteli/egyetemek_foiskolak/!IntezmenyiOldalak/intezmeny_lista.php?elj=20a  tájékozódhat.

A gyöngyös Károly Róbert Campus képzéseiről az alábbi letölthető dokumentum tájékozódhat: 2020-as képzések gyöngyösi Károly Róbert Campus

A felvételizők az E-felvételin, elektronikusan úton nyújthatják be jelentkezéseiket.

A végleges jelentkezéseket legkésőbb 2020. február 15-én éjfélig kell rögzíteni. A jelentkezés hitelesítésének határideje 2020. február 20. A hitelesítés legegyszerűbb módja az Ügyfélkapuval történő hitelesítés.

A felvételi eljárásban a jelentkezők legfeljebb hat helyet jelölhetnek meg, ebből hármat díjmentesen. További jelentkezési helyek megjelöléséért 2-2 ezer forint kiegészítő díjat kell fizetniük a jelentkezéskor.

A meghirdetett mesterképzéseken az egyetem felvételi vizsgát szervez, melynek időpontja 2020. május 27. A vizsga pontos időpontjáról, helyszínéről és a 4.000 Ft-os vizsgadíj befizetéséről szóló értesítést a jelentkezéskor megadott e-mail címre küldi az egyetem április közepén.

A jelentkezéskor rendelkezésre nem álló dokumentumok pótlásának határideje 2020. július 9.

A felvételi eljárással kapcsolatos hivatalos információkat és tudnivalókat az alábbi elérhetőségen található tájékoztató tartalmazza: https://www.felvi.hu/felveteli/jelentkezes/felveteli_tajekoztato/FFT_2020A

A ponthatárokat várhatóan 2020. július 23-án hirdetik ki.