Október 15-én indul a pótfelvételi eljárás!

Jelentkezési határidő: 2019. november 15.

Felvételi információk

Mesterképzés

Elérhetőségek:
Eszterházy Károly Egyetem
Gyöngyösi Károly Róbert Campus
Oktatási Iroda
3200 Gyöngyös, Mátrai út 36. "A" épület 2.001. iroda

Telefon: 37/518-338
E-mail: gy.felvi@uni-eszterhazy.hu

A keresztféléves felvételi eljárás jelentkezési időszaka: 2019. október 15-étől november 15-éig

A jelentkezés hitelesítése ügyfélkapun keresztül vagy a kinyomtatott hitelesítő adatlapot aláírva, 2019. november 20-ig – ajánlott küldeményként – kell postázni az Oktatási Hivatal, 1380 Budapest, Pf. 1190 címre. A jelentkezési szándék a hitelesítés után válik érvényessé!

A 2020. februárjában induló (keresztféléves) képzésekre Campusunkon az alábbi mesterképzési szakokra lehet jelentkezést beadni államilag támogatott és önköltséges finanszírozási formában is:

- vállalkozásfejlesztés MA / levelező tagozat

- vezetés és szervezés MA / levelező tagozat

- turizmus-menedzsment MA / levelező tagozat

- vidékfejlesztési agrármérnöki MSc / levelező tagozat

Az előzetes kreditelismerési határozat ( kötelező a felvételi eljárás során) kiállítását intézményünktől (Eszterházy Károly Egyetem Gyöngyösi Károly Róbert Campus Oktatási Iroda, 3200 Gyöngyös, Mátrai u. 36.) írásban a leckekönyv és a végzettséget igazoló oklevél másolatának benyújtásával kell kérni 2019. december 9-ig. Az eljárásról az alábbi e-mail címen lehet kérni tájékoztatást: vegh.ildiko@uni-eszterhazy.hu

A mesterképzésre vonatkozó szakmai készség és motivációs felmérés időpontja 2020. január 7, melyről a jelentkező e-mailben kap értesítést, ennek pótlására más időpontban nincs lehetőség.

A felvételi vizsga követelményei innen letölthetőek.

A gyöngyösi campuson meghírdetett képzésekről szóló tájékoztató anyag itt található.

Az Egyetemen meghírdettett szakokról itt tájékozódhat.

Fontosabb linkek:
www.felvi.hu