2020-as keresztféléves felvételi eljárás

Jelentkezni 2019. október 15-től november 15-ig lehet kizárólag elektronikusan, a Felvi.hu E-felvételi szolgáltatásán keresztül.

Jelentkezési határidő

A jelentkezési kérelem rögzítésének határideje az E-felvételiben: 2019. november 15.

Hitelesítés ügyfélkapun keresztül vagy a kinyomtatott hitelesítő adatlapot aláírva, 2019. november 20-ig – ajánlott küldeményként – kell postázni az Oktatási Hivatal, 1380 Budapest, Pf. 1190 címre. A jelentkezési szándék a hitelesítés után válik érvényessé.

A JELENTKEZÉSSEL KAPCSOLATBAN TOVÁBBI INFORMÁCIÓ ITT ÉRHETŐ EL.

A KERESZTFÉLÉVES FELVÉTELI ELJÁRÁSBAN MEGHIRDETETT KÉPZÉSEKRŐL ITT TÁJÉKOZÓDHAT.