Nyílt napok az Eszterházy Károly Egyetemen

Az Eszterházy Károly Egyetem ismét kitárja kapuit a hallgatójelöltek számára, az intézmény mind a négy campusán várja a érdeklődőket az alábbi időpontokban:

2020. január 20. Gyöngyös 10 óra

2020. január 21. Eger 9 óra

2020. január 22. Jászberény 10 óra

2020. január 23. Sárospatak 9 óra

A gyöngyösi Károly Róbert Campuson az alábbi napokon szintén várjuk az érdeklődőket:

2020. február 1. (szombat) 10 óra

2020. február 8. (szombat) 12 óra

A 2020-as tavaszi felvételi eljárással kapcsolatos legnagyobb továbbtanulási rendezvény 2020-ban is megrendezésre kerül Budapesten a Hungexpo területén 2020. január 9-11. között.

Egyetemünk itt is képviselteti magát, várjuk Önöket az Eszterházy Károly Egyetem standjánál!