Ingyenes érettségi előkészítők

Az Eszterházy Károly Egyetem januártól-április végéig heti rendszerességgel ingyenes érettségi felkészítőket szervez egri és gyöngyösi helyszínen középiskolás diákok számára.

A következő kérdőívvel szeretnénk felmérni, hogy az egyes tárgyakból milyen igény van a diákok részéről a felkészítőkre, melyek előreláthatólag péntek délután, esetleg szombat délelőtt lesznek megtartva.

A kérdőív kitöltése 2019. december 1. és 2020. január 15. között lehetséges az alábbi oldalon: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdc2IQZ_6FXEMn_BbZL49Zjn1f2SDNgS2AYuz2W2AZitHFuLA/viewform